اخبار

نعمتی: امیدواریم در سایه حضور پرشور مردم مجلسی قوی شکل گیرد

بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: اعتقاد من بر این است که با توجه به شرایط خاص کشور حتماً مردم باید در انتخابات حضور جدی داشته باشند. 

وی افزود: خواهش من از مردم این است که ممکن است افرادی که صددرصد مورد تأییدشان باشند، در لیست‌ها وجود نداشته باشند، اما با وجود این با افرادی که کف انتظارات را دارند می‌توان اکتفا کرد و یک انتخاب باشکوهی را برگزار کرد. 

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: رأی‌ای که در صندوق انداخته می‌شود در مرحله رأی به اصل نظام است و اهمیت به این موضوع و رأی مردم که در واقع یک آری به نظام است، نسبت به سایر موضوعات از اهمیت بالاتری برخوردار است. 

نعمتی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سایه حضور پرشور مردم یک مجلس قوی در دوره یازدهم شکل گیرد؛ مجلس قوی زمانی شکل می‌گیرد که همه تفکرات و سلایق در آن حضور داشته باشند. 

وی در پایان گفت: لازمه تشکیل یک مجلس قوی، حضور پرشور و رأی آگاهانه‌ای است که مردم می‌دهند و در سایه این حضور حداکثری و رأی آگاهانه و با دید باز مردم مجلسی قوی و انقلابی شکل خواهد گرفت. 

انتهای پیام/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن