اخبار

نماینده مجلس: ملت ایران هیچ‌گاه همراهی اروپایی‌ها با صدام و داعش را فراموش نمی‌کند

سیدمحمدجواد ابطحی نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به موضع‌گیری دولتمردان اروپایی و همراهی آنها با آمریکا علیه جمهوری اسلامی گفت: دیپلماسی فعال ما ایجاب می‌کند در مقابل تهدیدات و یاوه گویی‌ها و موضع‌گیری‌های خصمانه‌ای که سه دولت اروپایی (انگلیس، آلمان و فرانسه) می‌گیرند ایستادگی کرده و پاسخ مناسبی بدهیم.

ابطحی تصریح کرد: برخی کشورهای همراه و هم راستای آمریکا هستند و از اسرائیل جنایتکار و عربستان سعودی کودک‌کش پشتیبانی می‌کنند که باید پاسخ آنها را هم به شکلی بدهیم که صدایش را خوب بشنوند. 

وی افزود: ملت ایران هیچ گاه همراهی اروپایی‌ها با رژیم بعثی صدام و تروریست‌های داعشی را فراموش نمی‌کنند.

نماینده خمینی‌شهر در مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه رفتارهای خصمانه و موضع‌گیری‌ خباثت‌آمیز تروئیکای اروپا علیه جمهوری اسلامی همچنان ادامه دارد باید سطح روابطمان با این کشورها را کاهش دهیم و بر همین اساس معتقدم که باید سفارتخانه‌های آنها تبدیل به کنسولگری شود.

ابطحی گفت: سفارتخانه انگلیس در ایران محل فساد و فتنه است و ای کاش دانشجویان پیرو خط امام در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به جای اشغال سفارت آمریکا به سفارت انگلیس هم حمله می‌کردند. هرچند که این موضوع دیر هم نشده است.

وی خاطرنشان کرد: استکبار در برابر شهید سلیمانی به زانو درآمد و همین فرهنگ را باید در کشور تسری دهیم. 

انتهای پیام/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن