اخبار

پژمانفر: همدلی و همراهی باید در اولویت کار نیروهای انقلاب باشد

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تاکید بر لزوم حفظ وحدت نیروهای انقلابی گفت: مهمترین مسأله‌ای که امروز باید به آن توجه داشت این است که نیروهای انقلاب باید اختلاف سلیقه‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کنار بگذارند.

وی افزود: باید سعی کنیم نیروهایی که بر اساس شاخصه‌هایی که مقام معظم رهبری فرموده‌اند، با قطع نظر از اینکه از چه مجموعه‌ای معرفی شده باشند، باید در لیست انتخاباتی راه پیدا کنند.

سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: باید از این طریق یک لیست انتخاباتی منسجم و هماهنگ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ایجاد کنیم و بهره‌مندی لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از این نیروهای توانمند داشته باشیم.

پژمانفر خاطرنشان کرد: امروز همراهی، همدلی و در کنار هم بودن باید در اولویت کار نیروهای انقلابی باشد و باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

وی در پایان گفت: امیدواریم ان‌شاءالله شاهد مشارکت جریانات انقلابی پس از انتخابات در داخل مجلس نیز باشیم و مجلس قوی و موثری را در دوره یازدهم شاهد باشیم.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن