اخبار

«آزادی قدس» انتقام خون سردار سلیمانی است/ نفس آمریکا را خواهیم برید

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سردار محمدرضا نقدی امشب در یادواره سرداران، امیران، فرماندهان و ۳۰۰ شهید شهرستان فامنین با بیان اینکه شهیدسلیمانی تا آخرین لحظه پرچم مقاومت را در دست داشت اظهار کرد: چهل روز از شهادت سردار سلیمانی گذشت و هنوز بغض‌های مردم ما فروننشسته است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه این بغض‌ها فرو نخواهد نشست زیرا شلیک به حاج قاسم شلیک به شخص نبود بلکه شلیک به آرمان یک ملت بود خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران و تمام ملت‌های آزادیخواه در صف مقاومت می‌خواستند در مسجدالاقصی پشت سر رهبرمان نماز بگذارند بنابراین بغض و فراق یار تا آزادی بیت‌المقدس فرو نخواهد نشست.

نقدی با بیان اینکه انتقام خون این شهیدان چیزی جز آزادی قدس و پاکسازی منطقه از لوث وجود آمریکا نیست گفت: ما عهد می‌بندیم با موشکی که در ادامه انتقام شهید سلیمانی شلیک خواهیم کرد، نفس آمریکا را خواهیم برید.

وی با بیان اینکه این جا در مسیر پاکسازی آمریکا از منطقه است و تا زمانی که این ماموریت را که ولی امر و امام فرمودند انجام نشود یک لحظه از پای نخواهیم نشست افزود: اصلی‌ترین سلاح ما شهادت است.

نقدی افزود: میلیون‌ها آزادیخواه، آمریکا را از منطقه بیرون خواهند کرد، دشمن نادان ما را از شهادت می‌ترساند در حالی که سرداران ما برای شهادت لحظه‌شماری می‌کنند و این را از امیرالمومنین(ع) آموخته‌اند.

وی با بیان اینکه سربازان ایران اسلامی تربیت یافتگان مکتب امیرالمومنین هستند گفت: ریش سفیدان دفاع مقدس همچنان برای دفاع از این مرز و بوم صف کشیده‌اند و همه دغدغه دارند که مبادا در رختخواب از دنیا بروند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با اشاره به اینکه جوانان ما نیز با خاطرات شهدا زندگی کرده‌اند تصریح کرد: جوانان ما حسرت می‌خورند که چرا در دفاع مقدس نبودند زیرا شهادت اوج مرتبه‌ای است که یک انسان می‌تواند به آن برسد.

وی ادامه داد: آمریکا غلط می‌کند که تجاوزی به کشور کند، دشمن بداند موشک‌های ایران می‌توانست به جای عین‌الاسد روی عرشه یک ناو هواپیما فرود بیاید و آن وقت بود که چند هزار کشته داشتند که باید جمع می‌کردند.

نقدی با اشاره به اینکه ملت ایران در روزگاری با دست خالی مقابل تمام ابرقدرت‌ها ایستاد گفت: ملت بزرگ ایران دشمن را مثل موش کثیف از سرزمین پاک ایران بیرون انداخت و امروز جوانانی با دستان پاک و سلاح‌هایی در دست روبروی شما هستند.

وی خاطرنشان کرد: امام (ره) وعده داد که این انقلاب مقدمه انقلاب جهانی امام زمان(عج) است و این وعده امام وعده صادق است اما درسی که امروز می‌خواهیم از کلاس شهدا در این محفل بگیریم درس از مکتب سلیمانی است.

 تا جهاد و مقاومت هست لباس رزم را از تن خارج نمی‌کنیم

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با اشاره به فرمایشات رهبری مبنی بر اینکه امام خامنه‌ای فرمودند سلیمانی یک شخص نبود بلکه یک راه و یک مکتب بود افزود: این مکتب در یک کلمه اخلاص بود و شهید سلیمانی داشت، اخلاص به معنای برای خدا بودن است.

وی با تاکید بر اینکه اخلاص جایی است که هیچ چیزی جز خدا مطرح نیست خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی در میدانی که همه شماتت می‌کنند و هیچ نمایی از پیروزی نیست و در میدانی که هیچ راهی برای پیروزی گسترده نشده و سراسر میدان شکست است، با پیروی از مکتب امام حسین(ع) پیش می‌رود و مکتب سلیمانی مکتب حسینی است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با یادآوری روزی که ۷۰ درصد خاک عراق و ۹۰ درصد خاک سوریه در اشغال داعش بود اظهار کرد: برخی مخالف حمایت از سوریه بودند اما عقلشان نمی‌رسید که جبهه مقاومت مسئله اسلام و کفر، مقاومت و مبارزه با صهیونیست‌ها و مسئله مظلوم و ظالم بود.

وی با اشاره به شجاعت و شهامت شهید سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: در جایی که فرودگاه آن در محاصره دشمن است و می‌توانستند او را بزنند، این انسان و قهرمان بزرگ و اسطوره‌ای انقلاب اسلامی با لبیک به رهبر به دمشق می‌رود و خداوند نیز این فداکاری و ایثار را می‌بیند.

نقدی تصریح کرد: اولین ترجمه اخلاص سلیمانی اطاعت محض از ولایت است به طوری که هیچ چیزی برایش مهم نیست زیرا اگر راه درست است باید رفت و این درسی است که از حضرت علی اکبر (ع) آموختیم.

وی با بیان اینکه معنای اخلاص اطاعت بی چون و چرا از رهبری است افزود: اخلاص و مکتب سردار سلیمانی می‌گوید جهاد و مبارزه دائمی با ظلم و خستگی‌ناپذیری اصل کار است به طوری که خود او ۴۰ سال لباس رزم را از تن خارج نکرد و ما نیز تا جهاد و مقاومت هست لباس رزم را از تن خارج نمی‌کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران مکتب سلیمانی را فداکاری بی‌مرز دانست و گفت: انسانیت مرز ندارد و کسی که واژه” به من چه” را به کار می‌برد نمی‌توان نام انسان بر او داد زیرا کسی که صدای مظلوم را بشنود و جواب ندهد، مسلمان نیست.

وی درس دیگر مکتب شهید سلیمانی را وفاداری دانست و گفت: حاج قاسم عزیز! تو هم دست دادی و هم اربا اربا شدی اما بر جسد تو اسب نتاختند، تو را هم مظلومانه و غریبانه به شهادت رساندند اما غریبانه دفن نشدی و پرشور و پرافتخار بدرقه شدی.

نقدی ادامه راه سردار سلیمانی را وظیفه همگان دانست و این مهم را یک ضرورت عنوان کرد.

انتهای پیام/ ۸۹۰۰۳/م

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن