اخبار

اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف» برای انتخابات مجلس در کرمانشاه اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، با آغاز رسمی تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان پس از بررسی‌های لازمه اسامی سه تن از نامزدهای مورد تائید خود در شهرستان کرمانشاه را با صدور اعلامیه‌ای اعلام کرد.

اعلامیه این شورا به شرح ذیل است:

«با سلام و آرزوی توفیق روز افزون برای همه مردم شریف استانی که به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب باید سینه ستبر و چهره ی زیبای ایران باشد اما آنچنان که در بسیاری از شاخصه ها عیان است امروز سینه ای زخم خورده و چهره ای غبار گرفته دارد.

امروز ملت عزیز ما با دولتی مواجه است که فرسنگها فاصله میان حرف و عمل دارد. نه دولت و نه حامیان آن ذره ای به روی خود نمی آورند که چه وضعیتی برای کشور ایجاد کرده اند، و  مجلسی که چنان دچار برخی مسایل مذموم گشته که در اتفاقی بی سابقه بسیاری از اعضای آن رد صلاحیت شده اند. متاسفانه دو قوه ای که باید موتور محرک پیشرفت کشور باشند در بسیاری اوقات دچار رکود و سکون هستند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه در چنین شرایطی با استعانت از خدای متعال و با احساس تعهد عمیق به آینده ی کشور و استان شکل گرفت و برگ زرین و بی مثالی از مردم سالاری دینی در استان را مبتنی بر فرایندی مردمی رقم زد. کاندیداهای انتخاب شده، برایند پنج مرحله ی نظرسنجی عمومی، نظر خواهی در مجمع عمومی نیروهای انقلاب، شورای مرکزی ائتلاف، شورای مرکزی شهرستان ها و معتمدین هستند. 

 ضمن تقدیر از همه ی کاندیداهایی که میثاق نامه ی شورای ائتلاف را پذیرفتند و در جلسات متعدد به بیان دیدگاه های خود پرداختند و در شکل گیری این حرکت بدیع در استان، یاریگر شورای ائتلاف بودند درخواست داریم همچنانکه در متن میثاق نامه متعهد شده اند با رعایت اخلاق اسلامی، خود و طرفداران را به رعایت یک رقابت اخلاقی ملزم نموده و به عهدی که بسته اند پایبند باشند. 

تاکنون در حوزه انتخابیه کرمانشاه جمع بندی صورت گرفته است و در بقیه ی حوزه ها نیز انشاالله نتایج بزودی اعلام خواهد شد.

 به استحضار می رساند اسامی نامزدهای منتخب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در شهرستان کرمانشاه به ترتیب زیر است: 

۱-عبدالرضا مصری 
۲-محمد رشیدی
۳-ابراهیم عزیزی

انشالله شاهد مجلسی کارآمد، انقلابی و متعهد باشیم که بتواند در وهله ی اول دولت کنونی را از رخوت در آورد و با نظارت جدی بر آن از بار سنگین بر دوش ملت شریف ایران و علی الخصوص مردم استان کرمانشاه، که ناشی از ناکارآمدی و نااهلی برخی مسئولان است بکاهد و ثانیا با تدوین قوانین مناسب بستر آینده ای درخشان را مهیا سازد.

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن