اخبار

امنیت هدیه ارزشمند حاج قاسم به مردم سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرگزاری فارس از خاش، سردار محمد ناظری امروز در مراسم گرامیداشت اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: در بررسی انقلاب های صورت گرفته در دنیا توجه رهبران به اصل آزادی و حفظ منافع مردم به چشم می‌خورد .

وی افزود: اولین ویژگی انقلاب اسلامی ایران ایمان و اعتقاد به خداوند حرکت در مسیر الهی است.

جانشین فرماندهی سپاه سلمان استان دومین ویژگی انقلاب را برخورداری از ایدئولوژی با تکیه بر اسلام و اسلام‌گرایی عنوان کرد و گفت: به واسطه این ایدئولوژی انقلاب ما همواره سرلوحه کشور‌های مظلوم و آزادی خواه جهان قرار دارد.

سردار ناظری برخورداری از استقلال و آزادی، دارا بودن ماهیت مردمی ،همگانی بودن و عدم وابستگی به جریان های خاص را از دیگر ویژگی های انقلاب عنوان کرد و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از ارزش های امام و نظام تضمین کننده بقای انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی تصریح کرد: صحنه ی پرشور ۲۲ بهمن که در سراسر کشور با صلابت و اقتدار با حضور مردم همیشه در صحنه برگزار شد قطعا برخواسته از رضایت و خواست قلبی تمامی شهدا بود.

جانشین فرماندهی سپاه سلمان استان تاکید کرد: شرکت در انتخابات بعنوان یک رفراندوم مشروعیت و مقبولیت نظام را مشخص می‌کند، زیرا انتخابات نماد عینی وحدت و همبستگی با ارزش ها و آرمان های امام و شهداء است.

سردار ناظری یاد آور شد: شرکت در انتخابات را به عنوان یک وظیفه سرلوحه کار خود قرار دهیم تا جلوه ای ویژه از مردم سالاری دینی را به رخ جهانیان بکشیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم توجه داشته باشند و نمایندگانی جوان،جهادی و انقلابی را مطابق فرمایشات و مصادیق مقام معظم رهبری انتخاب کنند .

سردار ناظری در ادامه نسبت به تشریح برخی از خدمات ارزشمند سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سیستان و بلوچستان پرداخت و گفت: قلع و قمع اشرار و هدیه امنیت؛خدمت ماندگار و ارزشمند حاج قاسم به مردم سیستان و بلوچستان است.

وی بیان داشت: کم کردن شر داعش از سر مردم جهان و فرماندهی یکی لشکر های پیروز و خط شکن جنگ تحمیلی از جمله دیگر خدمات مهم سردار بزرگ و پر افتخار اسلام بود.

انتهای پیام/۳۱۳۹

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن