اخبار

شکست بلندقامتان اراکی در برابر مازندرانی ها

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک عصر امروز در ادامه مسابقات لیگ برتر والیبال کشور تیم شهروند اراک میزبان تیم کاله مازندران بود.
این بازی در سالن ورزشی شهید ثامنی شهرداری اراک برگزار شد که تیم کاله مازندران توانست بانتیجه ۳-۱ پیروز شود.
در گیم اول تیم کاله مازندران با استفاده از ملی پوشان خود از همان ابتدا با زدن سرویس های خوب و حمله و دفاع خوب روی تور ۱۴-۶ پیش افتاد اما در ادامه تیم شهروند اراک با زدن سرویس خوب فاصله را کم کرد. اما ضعف دفاع روی تور باعث شد تا کاله مازندران گیم را ۲۵-۱۷ بسود خود کرد.
در گیم دوم از همان ابتدا شهروند اراک با زدن سرویس های هدفمند و خوب با امتیاز ۱۲-۸ جلو افتاد اما کاله با تلاش ملی پوشان خود بازی را ۱۷-۱۷مساوی کرد در ادامه شهروند اراک از دفاع خوب روی تور و توپ گیری ضعیف کاله ای ها استفاده کرد و گیم را ۲۵-۲۳ بسود خود کرد تابازی یک بر یک مساوی شود.
در گیم سوم هر دو تیم بازدن سرویس های خوب و هدف دار و حمله و دفاع روی تور مساوی پیش می رفتند و در حالیکه هردو تیم روی امتیاز ۲۳-۲۳ مساوی بودند پاسور اراک روی دو پاس اشتباه در یک جهت و دفاع روی تور کاله و کم تجربگی بازیکنان اراک این گیم هم بانتیجه ۲۶-۲۴ بسود کاله مازندران به پایان رسید تا بازی ۲-۱ بسود کاله شود.
در گیم چهارم ازهمان ابتدا تیم کاله مازندران روی توپ گیری ضعیف و حمله روی تور ضعیف رقیب بازی را با نتیجه ۱۶-۸ بسود خود پایان دهد که در نهایت تیم کاله گیم رابانتیجه ۲۵-۱۹ بسود خود کرد تابازی هم ۳-۱بسود کاله مازندران خاتمه یابد.

انتهای پیام/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن