اخبار

فرماندهان تربیت شده در مکتب سلیمانی آمریکا را به زانو در آوردند

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، رمضان شریف امروز در مراسم اربعین سردار سلیمانی و شهدای مقاومت که در مصلی امام خمینی (ره) ارومیه برگزار شد، با تاکید بر اینکه امروز توطئه دشمنان اعتبار و کارایی ندارد، اظهار کرد: آمریکا بدترین دشمن ایران و اسلام است که سردار سلیمانی را از ترس، از راه دور با موشک شهید کرد و همچنان راه این شهید در مسیر ولایت و پشتیبانی از ولایت ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه، فرماندهان تربیت شده در مکتب سلیمانی، با تدابیر رهبر انقلاب، با کمترین هزینه، تمام هیمنه آمریکا را درهم شکستند، افزود: دشمن در صدد برهم ریختن جامعه ایران با توسل به مباحث اقتصادی بود ولی با شهادت سردار سلیمانی متوجه شدند که مردم ایران پرقدرت‌تر از همیشه در صحنه هستند.

سخنگوی سپاه پاسداران بیان کرد: به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی برای آمریکا توسط سردار سلیمانی و همرزمان ایشان به کابوس تبدیل شد و دشمن با ترور فرماندهان مقاومت طی سال‌های مختلف در تلاش برای تضعیف این جبهه بود ولی امروز اسرائیل و تمام طراحی‌های آمریکا در منطقه به نقطه شکست رسیده‌اند.

وی با اشاره به اینکه، ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس منجر به آزادی بیت‌المقدس خواهد شد، تصریح کرد: توانمندسازی جبهه مقاومت برای مقابله با صهیونیست‌ها، از اقدامات سردار سلیمانی بود و با شهادت ایشان راه متعالی این شهید بزرگوار با توان بیشتری دنبال می‌شود.

شریف اضافه کرد: داعش، ساخته و پرداخته آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی است، به طوری که قصد داشتند با تصرف کشورهای سوریه و عراق وارد خاک مقدس جمهوری اسلامی شوند اما این شهید احساس تکلیف و وظیفه کرد و نسبت به مقابله با این گروه تکفیری و تروریستی اقدام کرد و مانع آن شد تا دشمنان هجمه‌های خود را علیه انقلاب اسلامی به سرانجام برسانند.

وی با بیان اینکه، شخصیت برجسته شهید سلیمانی در تمام جنبه‌ها همراه با مردم و برای مردم بود، عنوان کرد: سردار سلیمانی طرحی بنا کرد تا منجر به شکست داعش شده و توطئه استکبار جهانی نیز برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی، خنثی شود، در غیر این صورت باید در شهرهای ایران با داعش می‌جنگیدیم.

 

انتهای پیام/۶۱۰۳۰

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن