اخبار

۱۹۹ شعبه اخذ رای در ملایر پیش‌بینی شده است

قدرت‌الله ولدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به آغاز تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ۲۴ نامزد انتخابات مجلس در ملایر از صبح امروز تبلیغات خود را شروع  کرده‌اند و تا ساعت هشت صبح اول اسفند فرصت تبلیغات دارند.

وی با اشاره به اینکه ۱۹۹ شعبه اخذ رای در شهرستان ملایر در نظر گرفته شده است گفت : ۲۳۲ هزار و ۹۰۰ نفر واجد شرایط رای دادن در ملایر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند.

فرماندار ویژه ملایر با اشاره به اینکه تیم میدانی شامل ستاد انتخابات، نیروی انتظامی و شهرداری کار هماهنگی نظارت و بازرسی بر ستادهای انتخاباتی شهرستان را بر عهده دارند گفت: در یک طرح جدید در ۴۰ نقطه شهرستان بنر متحدالشکل نصب کردیم که یکی از طرح‌های ابتکاری و زیباترین کارها بود.

وی گفت: با هماهنگی و همراهی کاندیداها و در حضور آنها و نمایندگانشان در ۴۰ نقطه شهرستان داربست ایجاد و بنرها با نام نامزدها نصب شده است.

ولدی با بیان اینکه ۳ هزار نفر از عوامل اجرایی شامل هیات نظارت، بازرسی، مسوولان شعب، کاربر نیروهای انتظامی، نیروهای خدماتی و…. کار برگزاری انتخابات در ملایر را بر عهده دارند تصریح کرد: آموزش‌ها به این افراد شروع شده است.

وی با اشاره به اینکه از شروع تبلیغات انتخابات تاکنون تخلفی گزارش نشده است خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند هر متخلف را با ستاد پیگیری به دادگستری و یا دادستانی و هیئت نظارت در اداره بازرسی انتخابات در فرمانداری اطلاعات دهند.

انتهای پیام/۸۹۰۱۳

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن