اخبار

ریزش ۵ هزار و ۳۰۰ نفر ثبت‌نام کننده مسکن اقدام ملی در زنجان

سعید شاهین‌فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: فرآیند ثبت‌نام مسکن اقدام ملی در استان زنجان توسط اداره راه و شهرسازی ادامه دارد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه ثبت‌نام اولیه این سامانه به صورت کشوری بوده و وزارت راه و شهرسازی اقدام به ثبت‌نام افراد دارای شرایط می‌کرد، گفت: سهمیه استان زنجان با تلاش و پیگیری‌های صورت گرفته افزایش یافت.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام ۱۰ هزار و ۲۰ نفر در فرآیند طرح اقدام ملی در زنجان انجام شد، بیان کرد: از این تعداد ۹ هزار واحد برای شهر زنجان و یک هزار و ۲۰ واحد برای سایر شهرها پیش‌بینی شده است.

شاهین‌فر با اشاره به اینکه از مجموع ثبت‌نام کنندگان ۵ هزار و ۳۰۰ نفر ریزش کرده و فاقد شرایط اعلام شدند، عنوان کرد: ۳ هزار و ۷۰۰ نفر دارای شرایط  ثبت‌نام مسکن اقدام ملی بودند که پیامک به آنها ارسال شد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه تاکنون ۲ هزار و ۷۰۰ نفر مدارک خود را به اداره راه و شهرسازی ارائه داده‌اند، بیان کرد: این ثبت‌نام ادامه دارد و با پایان آن فرصت برای اعتراض آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه اعتراض‌ها بررسی و علت رد پرونده اعلام خواهد شد، کفت: با پایان پایش‌ها ثبت‌نام جدید از متقاضیان انجام می‌شود.

شاهین‌فر با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود در اسفند‌ماه سال‌جاری یا اوایل سال آینده ثبت‌نام مجدد آغاز شود، بیان کرد: سهمیه استان زنجان حفظ خواهد شد و ثبت‌نام جدید اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام/۷۳۰۰۹/ق

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن