اخبار

کاهش ساعات کاری ادارات استان اردبیل برای مقابله با شیوع بیماری کرونا

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از استانداری اردبیل، براساس مصوبه ستاد استانی  پیشگیری و کنترل ویروس کرونا  در راستای پیشگیری از شیوع این ویروس در استان، تصمیمات جدیدی در خصوص تعیین ساعات کاری ادارات و برخی اختیارات مدیران در کاهش تراکم نیروهای اداری در اتاق‌ها اتخاذ و جهت اجراء به کلیه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل در این خصوص اظهار کرد: براساس این ابلاغیه، ضمن تاکید بر توجه و دقت لازم در استمرار برنامه کاری و فعالیت جاری دولت در دستگاه‌های اجرایی و جلوگیری از هرگونه اختلال در امور و خدمات‌رسانی مطلوب به مردم شریف استان، استفاده از حداقل نیروی انسانی و نیز کاهش تراکم نیرو در اتاق‌ها، موافقت با مرخصی‌ها و انجام اموری که ارتباط مستقیم با ارباب رجوع ندارد به شیوه دور کاری توصیه و در اختیار مدیران قرار می‌گیرد.

یعثوب نژادمحمد افزود: ساعات کاری ادارات به‌غیر از مراکز امدادی و درمانی و خدمات عمومی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۲:۳۰ از روز شنبه، ۱۰ اسفند ۹۸ به‌مدت یک هفته خواهد بود. 

معاون استاندار تاکید کرد: تمامی واحدهای اداری در صورت داشتن ارباب رجوع موظف به پاسخگویی تا ساعت ۱۴:۳٠ و مطابق روال عادی هستند و از موکول نمودن امور مراجعان به روز بعد به دلیل محدود شدن موقتی ساعات اداری خودداری نمایند.

نژاد محمد گفت: تصمیمات و تمهیدات بعدی متعاقبا از طریق روابط عمومی استانداری و رسانه‌های رسمی و صداوسیما اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/۳۴۶۳/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن