۶ روش که خستگی عصر را برطرف می کنند

omid-k بهداشت و درمان, علمی پزشکی , , , , , , , , ,

وقتی که ساعت ۵ عصر فرا می رسد و روز رو به پایان است ، آیا بدن شما همان حس قبل را دارد ؟ آیا به مشکلی بر می خورید که قابل گفتن نمی باشد ؟ خستگی زیاد در اوایل عصر باعث می شود مردم سست و بی حال شوند و در مورد مسئولیت هایشان در خانه نگران باشند این مشکل باعث می شود آن ها بیشتر بخورند ، بیشتر بنوشند و تنبل شوند .خستگی عصر

به مرور زمان این موجب می شود تا اشخاص بیشتر نگران ، سنگین تر و ناراضی تر از خوشان بگردند ،اگر چه راه هایی وجود دارد تا از این حالت جلوگیری شود و موجب می شود شما سرشار از زندگی و انرژی شوید . کسالت عصرگاهی را که ناشی از خستگی است با ۶ ترفند که شما را سالم و پر انرژی نگه می دارند ، برطرف کنید .

خستگی های عصرگاهی
با خستگی های عصرگاهی خود چه کنیم؟

برای رفع کسالت و خستگی عصر چه کنیم؟

بعد از ۸ تا ۹ ساعت خواب عالی ، روز خود را با تغذیه مغزتان به وسیله ی همه گلوکزی که نیاز دارد ، شروع کنید و برای خوراکی هایی که در کل روز به شما انرژی می رسانند ، برنامه ریزی کنید . چه کسی یک کاسه پر از غلات همراه با پروتئین گیاهی را دوست ندارد ؟ این کربوهیدرات پیچیده و پروتئین گیاهی کم چرب انرژی که بدن شما نیاز دارد تا متابولیسم را افزایش دهد و در طول روز شما را شاداب نگه دارد ، فراهم می کند .

در طول روز بر روی نکات منفی و یا لیست بلند کارهایی که باید انجام دهید، تمرکز نکنید این باعث می شود تا شما آه و ناله کنید و شما را غرق در فعالیت های مخربی می کند تا از زندگی فرار کنید . بعد از یک روز طولانی و استرس آور ، اغلب افراد به حلقه مداوم منفی گرایانه می چسبند این باعث می شود زیر بار زندگی کمرتان خم شود و حس بی فایدگی به وجود می آورد .

علت خستگی عصر

ترفندهای برطرف کردن خستگی عصرگاهی

راه و روش درمان خستگی های عصر

برگشت از کار به خانه به این معنی نیست که روز تمام شده است . راه هایی وجود دارد که همراه با انجام فعالیت های مثبت از استراحت نیز لذت ببرید ؛ در این بخش از سلامت نمناک ۶ روش آمده است تا کارهایتان را به طور روتین بعد از یک روز طولانی و استرس آور انجام دهید:.

۱٫ زمانی که کفش هایتان را در می آورید و روی مبل لم می دهید در برابر میل به بازکردن پاکت چیپس و روشن کردن تلوزیون یا کامپیوتر ، مقاومت کنید .

درمان خستگی

چطور می توانم خستگی عصرگاهی خود را از بین ببرم؟

۲٫ موبایل خود را در حالت بی صدا قرار دهید و بر اساس استرس های روز زندگی نکنید .

۳٫ مشتاقانه بر روی فعالیت های مثبت تمرکز کنید :یک کتاب بردارید ، به یک موسیقی مثبت یا کلمات تشویق کننده گوش دهید ، یا افکارتان را جمع کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید چه چیزی می توانید برای یک شام سالم و مغذی بپزید .

خستگی در عصر

خستگی عصرانه را با خواندن کتاب رفع کنید

خستگی عصر گاهی را چگونه درمان کنیم؟

۴٫ یک چرت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای یا یک پیاده روی تند می تواند سطح آدرنالین شما را بالا ببرد و شما را بیدار کرده و خط فکری خوبی بسازد .

۵٫ یک شام سالم بخورید :محتوای شکر را به کمترین حد ممکن برسانید و از کربوهیدرات های پیچیده استفاده کنید تا انرژی خود را افزایش دهید .

بی حوصلگی عصر جمعه

راه کارهای برطرف کردن خستگی عصرگاهی

۶٫ بعداز فاصله ای مناسب پس از خوردن شام دوش آب گرم بگیرید ، شمع روشن کنید و زود بخوابید .

Aزمان واریز و برداشت و مبلغ یارانه نقدی شهریور ۱۳۹۷Aزن و شوهری که خواهر و برادر از آب درآمدند! +عکس
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ ۱ ۰
مطالب پیشنهادی
دمنوش گیاهی آرامش بخش اعصاب۱۱ دمنوش گیاهی فوق العاده آرامش بخش اعصاب و رواندعای دلشورهذکر و دعای قوی و مجرب برای رفع دلشوره و اضطراب شدید آرامش اعصاب با تغذیهبفرمایید یک بشقاب آرامش اعصابغذای آرامش اعصاب۱۰ غذای فوق العاده موثر در آرامش اعصاب و روانتمدد اعصابتکنیک های کسب تمدد اعصابدرمان ذهن آشفته۵ روش موثر برای درمان ذهن آشفته و داشتن آرامشتنفس آرامشروش تنفس برای آرامش اعصاب و رواندرمان ضعف اعصابدرمان ضعف اعصاب با تغذیه و نوعی چای
نظر کاربران

نظر خود را بنویسید …
از سراسر وب
یارانه نقدی شهریور ۹۷زمان واریز و برداشت و مبلغ یارانه نقدی شهریور ۱۳۹۷زن و شوهرزن و شوهری که خواهر و برادر از آب درآمدند! +عکسفال روزانهفال روز یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷زن ۵۴ شوهرزن ۳۹ ساله که ۵۴ بار شوهر کرده!!! + تصاویر

شاید دوست داشته باشید:

۵ میوه‌ای که باید در رژیم غذایی گنجانده شوند

مصرف میوه ها با طیف گسترده رنگ ها می تواند تامین کننده انواع وسیع مواد مغذی فراتر از ویتامین ها […]

اگر هر روز خرما بخورید چه اتفاقی در بدنتان می‌افتد؟

خرما تقریبا یک غذای کامل به حساب می‌آید. این میوه شیرین و بسیار خوشمزه فواید سلامتی بیشماری دارد و از […]

راهکار‌هایی که کمردرد را از شما دور می‌کند

درباره علل بروز کمردرد و راه‌های کنترل آن اظهار کرد: بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهند بیش از ۸۵ درصد افراد […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *